Мы искренне верим:
все, то что мы создаем - является больше, чем просто фото и видео.

Свадебное видео в любом уголке Земного шара


Україна - це сім'я

Приємно підбивати підсумки завершеної справи. Наша команда zinevich_production закінчила сезон-2014!
Та що там говорити словами, ми скажемо цифрами! Вже з наступного матеріалу ви дізнаєтеся статистику весіль цього сезону. Така чудова подія не має проходити вдома за комп'ютером, чи навіть посиденьками в ресторані. І тому цьогорічне закриття сезону було надзвичайно теплим та дружнім.

Цього року нашою командою було відзнято:
- 66 надзвичайно крутих, щирих та незабутніх весіль. Кожна пара по-своєму особлива, що несла за собою промінь світла, який надихав нас протягом всього року;
- 17 відео Love Story;
Ми вдячні нашим парам за довіру та позитивні емоції, щирі посмішки, закохані погляди, блиск і феєрверки, шикарні банкетні зали, прикрашені ароматними квітами і повітряними тканинами ... Ми щиро віримо, все те що ми створюємо є більше, ніж просто фото і відео. Розповідаючи про вас історію, ми надихаємось вашим життям і любов'ю, і саме тому цей день залишиться з Вами назавжди таким, яким він був насправді.


Нещодавно ми отримали листа від наших друзів, весільного агенства Velvet, з таким змістом :
"Дорогие коллеги, мы хотим пригласить вас к нам на встречу молодоженов 2014! Как важно работать со своей командой. С теми, кто понимает, что свою работу нужно делать любя и стараясь. Мы рады, что вы с нами заодно)) В этом году формат встречи связан с происходящим в стране. В 2014 году мы сопутствовали созданию новых семей, а это сделало нашу родину больше и сильней! Украина – это наша семья и она нуждается в поддержке! И мы хотим выразить эту поддержку дружной семьей Вельвет.
"

І тут все закрутилося!

Цього року багато хто з присутніх заходу, стали сім'єю, а сім'я - це одиниця виміру любові, щастя і сили. Сім'я - це одиниця створення міцного і дружного народу, а значить єдиної України. Кожен учасник зустрічі отримав бутоньєрку з двома синьо-жовтими клубочками. Це символізувало, що ми маємо в своєму серці клубочки ниток міцної любові і віри, і ми обов'язково повинні оповити цією ниткою більше і більше українців.

Патріотичне відео, пазли і голуби. За Мир!
аступною зупинкою нашої програми стала фотозона. На ній було зображено велике усміхнене сонце і голуби миру. Такий декор символізує наше бажання мирного сонячного неба над усією Україною і над кожним її жителем.


Поступово ми приступили до зйомок патріотичного відео. Для кожної пари або команди колег агенства Velvet, було приготовлено великий пазл синьо-жовтого кольору, на якому потрібно було написати слово, яке характеризує Україну як сім'ю. Коли ця мета була досягнута, всі присутні склали свої пазли в карту єдиної і неподільної України!

Наступний крок нашої зустрічі представляв собою презентацію однієї невеликої, але дуже сильною фрази - «Україна - це сім'я»!Завершальною фазою зйомки відео було створення оберега миру для України. Член команди Velvet Олена пошила голуба миру, а кожен з присутніх зав'язуючи стрічку, загадав для України миру, єдності та злагоди. Потім ми прив'язали оберіг до величезної повітряної кулі, і разом відпустили голуба в небо, щоб він виконав бажання і на нашій Україні скоріше запанували мир та спокій.


Відео: //vimeo.com/114164320